Přejít k obsahu

Hlavní vybavení

Multifunkční soustružnické centrum CTX BETA 1250

Toto multifunkční soustružnické centrum je určené pro  komplexní obrábění velmi složitých součástí. Jde o vysoce přesné centrum s jedinečnými variacemi. Robustní konstrukce zaručuje maximální stabilitu a  přesnost opakování.

Víceosé frézovací centrum DMU 65 monoBLOCK

Modulární pružně rozšiřitelný stroj, který od své nejjednodušší  3-osé až po 5-osou verzi s dynamickým naklápěcím otočným stolem dokonale zvládá všechny disciplíny frézovací technologie a nabízí vstup do high-tech světa simultánního víceosého obrábění na vysoké úrovni.

Lineární frézovací centrum DMU 40 eVolinear

Jde o stroj z nové generace DMU eVo s dokonalou interakcí výkonnostního potenciálu univerzální frézky  a vertikálního obráběcího centra. Je proto ideální pro 5-osé oboustranné obrábění a 5-osé polohování, stejně jako pro 5-osé simultánní obrábění kontur na jedno upnutí.

Mazak

Multifunkční soustruh MAZAK QUICK TURN NEXUS 250-II MY

Pro využití progresivních technologií a pro ověřování navržených technologií obrábění jsou k dispozici univerzální stroje a zařízení. Např. multifunkční soustruh MAZAK QUICK TURN NEXUS 250-II MY, měřící mikroskop Blickle, dynamometry Kistler nebo Promicron a další zařízení.

Patička