Přejít k obsahu

Výzkumné centrum RTI zve srdečně všechny zájemce o výsledky moderního výzkumu na návštěvu své expozice na veletrhu Věda Výzkum Inovace, který se bude konat na Brněnském výstavišti od 28. února do 2. března 2017.

2. ročník veletrhu Věda Výzkum Inovace slavnostně zahájí místopředseda vlády ČR, pan MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MBA, který rovněž svým příspěvkem otevře doprovodnou konferenci "Rozvoj vědy, výzkumu a inovací 2017 - 2020".

 

Veletrh Věda Výzkum Inovace propojuje vědeckou a výzkumnou sféru s podnikatelským prostředím a poskytuje příležitost výzkumníkům, vědeckým týmům, firmám i školám představit výstupy své práce sobě navzájem i odborné a široké veřejnosti. Veletrh bude rovněž doprovázet řada networkingových akcí, na kterých budou mít návštěvníci veletrhu příležitost se setkat s řadou zajímavých osobností a významných odborníků. Tyto akce budou tematicky rozděleny do sekcí Vědecký výzkum, Aplikace – Inovace - Start-up, Podpora VaV a Mladá věda.

 

Výzkumné centrum RTI na veletrhu představí vedle svých výzkumných laboratoří zejména pokročilé přístupy k výrobě unikátních a prototypových součástí a možnosti využití nástrojů virtuální reality v nejen průmyslových podnicích.


13.02.17
Zpět na seznam aktualit

Patička