O Den otevřených dveří byl zájem

Sérii dnů otevřených dveří na Západočeské univerzitě zakončily ve středu 30. ledna všechny tři technické fakulty – strojní, elektrotechnická a aplikovaných věd.

Uchazeči, kteří si nebyli jisti, zda je pro ně lepší elektrotechnika, strojařina nebo třeba kybernetika, informatika či další přírodní nebo technické disciplíny, si tak mohli během jednoho dne prohlédnout všechny tři technické fakulty Západočeské univerzity, zblízka se seznámit s tím, co jim studium může přinést a jaké by bylo jejich budoucí uplatnění v praxi.
Možnosti studia přiblížila také Fakulta strojní. Zájemci si mohli prohlédnout všechny její katedry i výzkumné centrum - Regionální technologický institut (RTI). Uchazeči se dozvěděli vše potřebné včetně informací o projektech, do nichž se jako studenti budou moct aktivně zapojit. V této souvislosti si prohlédli mj. studentskou formuli, sestrojenou studenty technických fakult ZČU.

DSC_5090_web

DSC_5094_web